MAGAZİN

Türkiye Kuaför Milli Takımı, Avrupa Şampiyonu oldu

Geçtiğimiz günlerde Arnavutluk'un başkenti Tiran'da düzenlenen Global Fashion Progress Uluslararası Yarışmaya katılan Eurocup Turkey Kuaför Milli Takımı Avrupa Şampiyonu oldu.

Sevilen sanatçı Kıraç şarkılarını Aydınlılar için seslendirdi

Aydınlıları birçok kültürel etkinlikle buluşturmaya devam eden Aydın Büyükşehir Belediyesi, on binlerce Aydınlıyı sevilen sanatçı Kıraç'la bir araya getirdi. Konser öncesi Aydınlılara seslenen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu; Gazi Mustaf...

Kliniklerde Hasta Memnuniyeti İçin Yapılması Gerekenler

Kliniklerin hasta memnuniyetini artırmak ve sağlık hizmetlerinde fark yaratmak için uygulaması gereken stratejiler, hasta odaklı bir yaklaşımın benimsenmesini ve hizmet kalitesinin sürekli iyileştirilmesini gerektirir.

Tuğçe Aral, Londra'da baş manken oldu

Moda dünyasının önemli buluşma noktalarından biri olan Londra Moda Haftası, 16-20 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Aralarında dünyaca ünlü markaların da yer aldığı pek çok firmanın etkinliklerine sahne olan Moda Haftası'nda Türk manken Tuğçe A...

Merkezefendi'de 'Zumba All-Star' yarışması başlıyor

Star Yarışması'nda belirlenen iki şarkı ile Kadın Çocuk Yaşam Merkezlerinde eğitim gören kadınlardan oluşan 20 farklı takım bir birileriyle kıyasıya rekabet edecek.

Esenyurtlu çiftler Sevgililer Günü'nde dünya evine girdi

Esenyurt Belediyesi Nikah Sarayı, Sevgililer Günü'nde evlenmek isteyen çiftlerle doldu. Aşklarını özel bir günde ölümsüzleştirmek isteyen Esenyurtlu 35 çift, dünya evine girmek için 14 Şubat Sevgililer Günü'nü tercih etti.

Bulanık'ta 'kürsübaşı ve çiğköfte' etkinliği

MUŞ – Muş'un Bulanık Kaymakamlığı, Bulanık Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile Bulanık Gençlik Merkezinin organizasyonuyla Elazığ yöresine ait 'Kürsübaşı ve çiğköfte' etkinliği düzenlendi.

Türk modacıdan Dubai Moda Haftası'nda çıkarma

Orta Doğu ve dünyanın saygın moda haftalarından Dubai Fashion Week, geçtiğimiz günlerde başladı. Cansu Miasu, 9-10 Şubat'ta Dubai Moda Haftası kapsamında 2025 yeni koleksiyonunu tanıttı. Yeni sezon renk ve tasarımlarını görücüye çıkaran modacı, koleksiyon...

Zamlardan sonra yapay bitki, pelüş ayıcık ve ışıklı kelebek buketlerine ilgi arttı

14 Şubat Sevgililer Günü öncesi canlı çiçeklere önemli oranda zam gelmesiyle vatandaşların yapay bitkiler, pelüş ayıcık ve ışıklı kelebekli buketlere yöneldiği belirtildi.

Yılın iddialı komedi filmi C Takımı'na eğlenceli gala

Seri olarak perdeye gelecek C Takımı'nın ilk filminin galası yapıldı. Yılın iddialı komedi filmlerinden olan C Takımı 16 Şubat'ta beyaz perdede olacak.

Talas'ta unutulmaz akşam

Talas Belediyesi yine önemli bir konsere ev sahipliği yaptı. Türkiye Yüzyılı Marşı'nın bestekârı, AK Parti İstanbul Milletvekili Yücel Arzen'in sahne aldığı gecede milli ve manevi duygular kabardı, gönüller coştu.

'Türkiye Yüzyılı Marşı'nın Bestekarı Arzen Kayserililerle buluştu

Türkiye Yüzyılı Marşı'nın bestekârı, şair, ses sanatçısı ve piyanist AK Parti İstanbul Milletvekili Yücel Arzen, Kayseri'de konser verdi.

Güllerin Sesi Kadınlar Korosu konseri

Tepebaşı Belediyesi 'Güllerin Sesi' Kadınlar Korosu 'Aşka Gülen Nağmeler' isimli konseri ile Eskişehirli müzikseverlere keyifli bir akşam geçirdi.

Erzincan'da Elif Buse Doğan rüzgarı esti

Erzincan'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 106. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında sahne alan Elif Buse Doğan, dinleyenlere unutulmaz anlar yaşattı.

Mega yat 'Flying Fox' Fethiye'ye demir attı

Dünyanın en zengin iş adamlarından Amazon'un sahibi Jeff Bezos'un süper yatı 'Flying Fox', Fethiye'ye demir attı.

Fethiye'de 100 metre uzunluğundaki gelinlik tanıtıldı

Muğla'nın Fethiye ilçesinde Manken Wilma Elles, giydiği gelinlikle ilgi odağı oldu. 100 metre kuyruğu olan kırmızı gelinlik satışından elde edilecek gelir depremzede çocuklara bağışlanacak.

Yeşilçam Şarkıları eğitim için seslendirildi

Balıkesir Türk Müziği Korosu'nun 'Okutan Balıkesir' Projesi kapsamında Türk Eğitim Vakfı işbirliği ile gerçekleştirdiği konserde, Yeşilçam şarkıları nostalji rüzgarı estirdi.

Başkan Karagöl: 'Erbaa'nın her bölgesini merkez haline getirdik'

Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, 5 yıllık görev sürecine ilişkin değerlendirmede bulundu. Karagöl; 'İnsanlarımızın bugün mutlu, yarına da umutlu bir şekilde bakması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz' dedi.