Akaryakıt fiyatları zam ile 46 liraya dayanacak! Motorin fiyatları bu gece değişiyor

Akaryakıt fiyatları zam ile 46 liraya dayanacak! Motorin fiyatları bu gece değişiyor

Milyonlarca araç sahibinin gündeminde akaryakıt fiyatları zammı var! Geçtiğimiz haftalarda peş peşe yapılan benzin ve motorin zammı sonrası akaryakıt litre fiyatları rekor seviyeye ulaşmıştı. Mazot fiyatı bu gece bir kez daha zamlanarak 45.43 TL seviyelerinden satılacak.

Peki 12 Şubat 2024 Pazartesi Samsun'da güncel benzin-mazot-otogaz fiyatı ne kadar, kaç TL? İşte Samsun'da akaryakıt fiyatları?

Akaryakıt fiyatlarına zam geliyor! Benzin 40 lirayı, motorin 43 lirayı aşmıştı. Mazot fiyatı bu gece yarısı bir kez daha değişiyor. Peki bugün akaryakıt fiyatları ne kadar, kaç TL? İşte Samsun'da güncel benzin-motorin ve otogaz fiyatları ile haberin detayları?

MOTORİNE 2,55 TL ZAM GELİYOR

Mazot litre fiyatı için bu gece yarısı 2 lira 55 kuruş zam geleceği öğrenildi. Benzinde ise hafta başında fiyat değişimi şimdilik yok!

Zamla birlikte motorinin litre fiyatı yaklaşık olarak İstanbul'da 45,43 TL'ye, yükselecek.

Akaryakıt fiyatları iller, ilçeler ve bayiler arasında farklılık gösteriyor. Özellikle Türkiye'nin doğu illerinde fiyatlar daha da yüksek durumda. Motorine beklenen 2,55 liralık zammın ardından bu bölgelerdeki illerde fiyatlar 45.43 TL seviyesine kadar yükselecek.

12 ŞUBAT PAZARTESİ SAMSUN'DA GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI

Benzin: 40.46 TL/LT

Motorin: 42.88 TL/LT

LPG (Otogaz): 20.79 TL/LT

EN ÇOK OKUNAN HABERLER